سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان:

گرگان - سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ضمن انتقاد از گزارشگر بسکتبال گفت: مقابل دانشگاه آزاد در ثانیه های پایانی پیروزی را از دست دادیم.

پیروزی را درثانیه های پایانی ازدست دادیم/انتقاد ازگزارشگر بسکتبال

به گزارش جهادی نیوز ؛

محمدمهدی ایزدپناه در گفتگو با خبرنگار مهر، پس از شکست تیم شهرداری گرگان مقابل دانشگاه آزاد تهران اظهار کرد: بازی نفسگیر و نزدیکی بود و هرکدام از ما در دقایقی از بازی از دیگری پیشی می گرفتیم.

ایزدپناه افزود: تا هفت ثانیه به پایان بازی با سه امتیاز پیش بودیم که با بدشانسی در ثانیه ششم پرتاب سه امتیازی دانشگاه آزاد وارد سبد ما شد و بازی به وقت های اضافی رفت.

وی خاطرنشان کرد: در «اوور تایم» این بار دانشگاه سه امتیاز جلو افتاد و ما دو پرتاب سه امتیازی ناموفق انجام دادیم که توپ وارد سبد نشد و در نهایت با سه اختلاف نتیجه را واگذار کردیم.

وی درباره تیم دانشگاه آزاد گفت: این تیم یک بازیکن خارجی ۲۱۷ سانتی متری جذب کرده بود که در این بازی به کمکشان آمد و شاید اگر وی حضور نداشت بازی را برنده می شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: دانشگاه دو بازیکن خارجی داشت که به تناوب از حضور آنها استفاده می کرد و همانطور که می دانید ما به علت ضعف در مسائل مالی نتوانسته ایم بازیکن خاجی دوم را جذب کنیم.

ایزدپناه در ادامه به انتقاد از گزارش گزارشگر بازی قبلی تیمش پرداخت و گفت: در بازی هفته گذشته در مقابل تیم شیمیدر که از یکی از شبکه های تلویزیون پخش می شد، متاسفانه گزارشگر بازی به هواداران بسکتبال گرگان بی احترامی کرد.

وی افزود: آن گزارشگر که نام وی را نمی دانم، عنوان می کرد که تیم شهرداری بدون تماشاگرانش نمی تواند پیروز شود. امروز نیز درخواست مصاحبه وی را نپذیرفتم و به وی اعلام کردم که شما به تماشاگران و تیم ما توهین کردید و فقط به سود تیم های تهرانی گزارش می کنید.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون در مقابل تیم های ثامن مشهد و شهرداری تبریز در زمین حریف پیروز شده ایم و این ادعا که در بازی خارج از خانه مشکل داریم، صحت ندارد. امروز هم در آستانه پیروزی بودیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره بازی هفته آینده اظهار کرد: تیم پتروشیمی بندرامام بازیکنان خارجی گران قیمت دارد و تیم قدرتمندی است و ما چون میزبان هستیم با روحیه پیروزی وارد زمین می شویم.

محمدمهدی ایزدپناه با تکذیب خبر محرومیت تماشاگران گرگانی در مقابل پتروشیمی که در یکی از سایت های خبری منتشر شده بود، بیان کرد: تنها اخباری که در سایت فدراسیون بسکتبال درج شوند مورد وثوق است و به اخبار برخی سایت ها نباید اعتماد کرد.

گفتنی است، از هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در وقت های اضافی با نتیجه ۹۵ بر ۹۲ مغلوب تیم دانشگاه آزاد تهران شد و با توجه به اینکه بازی رفت را تیم شهرداری پیروز شده بود، بر اساس قرعه کشی بازی سوم نیز به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد.

^

کد خبر: 1070

تاریخ خبر: