با حضور گروه‌های شهرستانی

نخستین دوره مسابقات استانی سنگ‌نوردی نونهالان در رامهرمز برگزار شد.

نخستین دوره مسابقات استانی سنگ نوردی در رامهرمز برگزار شد

به گزارش افق رامهرمز ؛ به نقل از خبرگزاری فارس از رامهرمز، صبح امروز از سوی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی رامهرمز و با همکاری اداره ورزش و جوانان، نخستین دوره مسابقات استانی سنگ‌نوردی نونهالان استان با نام «ناخدا بزرگ پورشهریار رامهرمزی» در این شهر برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که به منظور آمادگی و استعدادیابی مسابقات کشوری جام فجر که در 24 دی‌ماه جاری در شیراز برگزار می‌شود 36 نفر در دو دسته دختران و پسران در گروه‌های سنی نونهالان در سه گروه از شهرهای اهواز، دزفول، بهبهان و رامهرمز شرکت داشتند.

در گروه A دختران: ستایش محمدی از رامهرمز، سیده نرگس ساجدی از بهبهان و کوثر طاهریان از دزفول اول تا سوم شدند و در گروه B تبسم عابدین فر از بهبهان، هانیه سعدونی از اهواز و فاطمه بهمنش‌پور از بهبهان اول تا سوم شد، همچنین در گروه C هدی سعدونی از اهواز و یاسمن آل خمیس از رامهرمز نیز اول و دوم شدند.

در گروه A پسران فردین نظری، امیرمحمد موسوی و فرداد فریدونپور از رامهرمز اول تا سوم شدند و در گروه B  محمد نصیری و اهورا افراشته از رامهرمز و پویا نفیسی از بهبهان رتبه‌های اول تا سوم را به‌دست آوردند، همچنین در گروه C کامران احمدی از امیدیه و محمد رضا حاجی‌زاده و امیرحسین مرالی از رامهرمز اول تا سوم شدند.

داوران نیز: امین مالکی، علی مهربانی، سعید صفری و الهام محمدپور؛ رئیس هیئت داوری: مسعود منتظری؛ داور رده‌بندی: سید سعید موسوی و سرپرست تیم: فریدون مرواریدی بوده‌اند.


کد خبر: 1514

تاریخ خبر: