پس از اقامه نماز جمعه هفته جاری؛

تهران - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران از برگزاری تظاهرات محکومیت جنایات آل سعود دراین استان، پس از اقامه نماز جمعه هفته جاری خبر داد.

تظاهرات محکومیت جنایات آل سعود در استان تهران برگزار می شود

به گزارش جهادی نیوز ؛

حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر و جمعی از آزادی خواهان در عربستان سعودی، قلوب مسلمانان را به درد آورده است.

وی افزود: سرتاسر جهان به ویژه کشورهای اسلامی، در روزهای اخیر شاهد برگزاری تجمع و تظاهرات محکومیت، جنایت آل سعود بوده است.

محمودی ادامه داد: جنایت آل سعود، اگرچه تلخ و دردناک است اما بار دیگر ماهیت پلید حکام عربستان سعودی را به همگان نشان داد.

وی یادآور شد: آنچه در این میان دردآور و ناراحت کننده است، سکوت مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر است که چشم خود را بر روی این جنایات بسته اند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران گفت: طی روزهای اخیر تجمعات گوناگونی در استان تهران برگزار شده است.

وی در خاتمه از برگزاری تظاهرات محکومیت جنایات آل سعود در این استان، پس از اقامه نماز جمعه هفته جاری خبر داد و گفت: به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مردم نقاط مختلف استان تهران، پس از اقامه نماز جمعه بر ضد آل سعود تظاهرات می کنند.

^

کد خبر: 1549

تاریخ خبر: