او می‌خواهد سرمربی تیم ملی شود؛

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با اشاره به اتفاقات رخ داده در هفته بیست و پنجم، از وحید شمسایی انتقاد کرد و گفت: شمسایی به فوتسال ضربه می‌زند.

انتقاد سرمربی تیم فوتسال مس از شمسایی/ «سیاه‌بازی» تا کِی؟

به گزارش جهادی نیوز ؛

علیرضا افضل در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره توقف تیم فوتسال مس سونگون برابر یاسین پیشرو قم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با بیان مطلب فوق اظهار کرد: بازی سنگینی با تیم یاسین داشتیم بخصوص اینکه زمین سالن قم لغزنده بود و تماشاگران این تیم هم به خوبی تیمشان را تشویق کردند. از عملکرد بازیکنانم در این بازی راضی هستم چرا که آنها سرحال و جنگنده ظاهر شدند.

وی افزود: متاسفانه اشتباه داوری علیه تیم ما در این بازی هم ادامه داشت. پنالتی اول تیم یاسین درست نبود و اگر هم روی بازیکن این تیم خطا صورت گرفت، این خطا خارج از محوطه جریمه بود. نکته عجیب این است که داوران روز مسابقه به قم آمدند و حتی تا ساعت ۱۲ اتاق نداشتند و در لابی هتل نشسته بودند!

سرمربی تیم مس سونگون درباره ناراحتی‌اش از اتفاقات رخ داده در سالن تاکید کرد: تیم یاسین جوانمردانه بازی کرد و ما منکر بازی سالم و خوب آنها نمی‌شویم. به نظرم اگر آنها در تمام مسابقات اینطور بازی می‌کردند الان جزو سه تیم اول لیگ بودند ولی برایم جای سئوال داشت که چرا آن شخص خاص که به فوتسال هم ضربه می‌زند و دنبال مربیگری در تیم ملی است، در سالن قم تشویق شد؟ چه دلیلی داشت این شخص تشویق شود؟

افضل در پاسخ به این سئوال که منظورش از «این شخص» کیست؟ گفت: منظورم وحید شمسایی است. او دارد تلاش می‌کند که سرمربی تیم ملی شود. او قبل بازی مصاحبه می‌کند و می‌گوید تیمش ۱۰ درصد شانس قهرمانی دارد و تیم مس شانس اول قهرمانی است. همه تو را می‌شناسند آقای شمسایی! سیاه بازی تا کِی؟ همیشه دنبال این هستی که این و آن را سیاه کنی!

وی افزود: خدا جای حق نشسته است و هر تیمی که لیاقت قهرمانی داشته باشد، به این عنوان می‌رسد.

سرمربی تیم مس در پایان درباره دیدار هفته آینده تیمش با میثاق تهران گفت: بازی سختی با تیم میثاق داریم ولی امیدوارم نتیجه لازم را بگیریم. چشم  ما در روز آخر به بازی در مشهد و اصفهان است.

^

کد خبر: 1640

تاریخ خبر: