با هدف معرفی ورزش دارت به مردم؛

کرج - مسئول کمیته دارت هیئت انجمن های ورزشی استان البرز از برگزاری اولین دوره مسابقات دارت خبرنگاران رسانه های گروهی البرز با هدف معرفی هرچه بیشتر این ورزش به مردم خبرداد.

مسابقات دارت خبرنگاران استان البرز برگزار شد

به گزارش جهادی نیوز ؛

بهمن اسفندیاری در گفتگو با مهر، اظهار کرد: دارت از جمله رشته های ورزشی جذاب و پرتحرکی است که قابلیت فعالیت در فضاهای کوچک را دارد و هر سنی بدون محدودیت می تواند در آن مشارکت کند.

وی افزود: با توجه به اثرات موثر ورزش دارت بر اقشار مختلف مردم با برگزاری یک دوره مسابقات برای خبرنگاران در تلاشیم از این بستر برای معرفی موثرتر این ورزش استفاده کنیم.

اسفندیاری با ابراز خرسندی از استقبال فعالان رسانه ای البرز از این مسابقات گفت: این رویداد ورزشی سه شنبه شب گذشته در محل خانه دارت استان البرز واقع در مجموعه انقلاب کرج برگزار شد و در فضایی مفرح و شاد خبرنگاران با این ورزش آشنا شدند و به رقابت پرداختند.

مسئول کمیته دارت استان البرز با بیان اینکه حضور خبرنگاران می توانند عاملی برای معرفی هرچه بیشتر این ورزش به مردم باشد گفت: به نسبت سال های قبل دارت بیشتر مورد توجه اقشار مختلف مردم است اما به نظرم هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم و باید با برگزاری برنامه های متنوع در فضاهای عمومی در جهت جذب مخاطب گام برداریم.

اسفندیاری با اشاره به جایگاه خوب البرز در دارت کشور گفت: امسال یک مرحله از اردوی تیم ملی را در کرج میزبانی کردیم ضمن آنکه این استان چندین نماینده در تیم های ملی دارت کشور در رده ها سنی مختلف دارد و این حضور گویای اثرگذاری البرز در این ورزش است.

وی در پایان افزود: خانه دارت استان البرز همه روزه پذیرای علاقمندان به این ورزش است و با در اختیار داشتن امکانات مناسب آموزشی ومسابقات می تواند خدمات لازم را به اقشار مختلف مردم در سنین مختلف ارائه کند.

^

کد خبر: 1641

تاریخ خبر: