کفاشیان اعلام کرد:

رئیس فدراسیون فوتبال از آمادگی این فدراسیون برای برگزاری انتخابات در تاریخ ۲۵ اسفندماه خبر داد.

آمادگی برگزاری انتخابات فدراسیون در اسفندماه را داریم

به گزارش جهادی نیوز ؛

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در جلسه با روسای هیات‌های استانی فوتبال گفت: بحث اساسنامه هیات‌های فوتبال مورد بررسی قرار می‌گیرد و این اساسنامه در هیات رئیسه فدراسیون مورد تصویب قرار گرفته است.

وی افزود: هرساله کنفدراسیون فوتبال آسیا  و فدراسیون جهانی فوتبال تغییرات و اصلاحات را در قوانین و مقررات خود به وجود می آورند و تمامی فدراسیون‌های عضو نیز با توجه به این تغییرات، باید اصلاحات را در خصوص قوانین و مقررات در دستور کاری خود قرار دهند. به همین ترتیب ما نیز این تغییرات را در مقررات خود به وجود آورده ایم. در واقع اساسنامه هیات‌های فوتبال که مورد تصویب هیات رئیسه فدراسیون نیز قرار گرفته را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا در مهلت ۱۰ روز آینده نظرات خود را به صورت مکتوب  ارسال کنید و پس از بحث و بررسی درصورت تصویب نهایی در هیات رئیسه، آنرا اجرایی کنیم.

کفاشیان خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری مجمع فدراسیون در تاریخ ۲۳ دیماه و مطابق با اساسنامه برای برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون دو ماه زمان نیاز داریم و فدراسیون فوتبال آمادگی این را دارد که در تاریخ ۲۵ اسفند ماه مجمع انتخاباتی را برگزار کند.

رئیس فدراسیون در ادامه گفت: از آنجاییکه معرفی و ارائه برنامه‌ها حق همه کسانی است که می‌خواهند در انتخابات حضور داشته باشند، لذا باید در یک فضای سالم و مطابق با قانون و بدون ایجاد فضای تخریبی، این فرصت به همه علاقمندان برای حضور در فدراسیون فوتبال داده شود و در نهایت این مجمع عمومی فدراسیون فوتبال است که تصویب نهایی را برای انتخاب رئیس فدراسیون خواهد گرفت و همه باید به تصمیم مجمع فدراسیون احترام بگذارند.

^

کد خبر: 1646

تاریخ خبر: