علیرضا اسدی عنوان کرد :

دبیر کل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه از هدیه دادن مسئولان فدراسیون به روسای هیات‌ها بی‌اطلاع هستم، گفت: هیچ مورد مشکوکی در برگزاری جلسه با روسای هیات ها وجود ندارد.

هیچ مورد مشکوکی برای انتخابات فوتبال وجود ندارد

به گزارش جهادی نیوز ؛

علیرضا اسدی در پایان جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال با روسای هیات استان ها افزود: بحث در خصوص اساسنامه بود و در ۷ تا ۱۰ روز آینده نسبت به تکمیل اساسنامه اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اساسنامه باید مورد تایید همه قرار بگیرد و ما در حال جمع‌آوری نظرات هستیم تا با جمع‌بندی به یک نتیجه نهایی دست پیدا کنیم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص تغییر سن کاندیداهای ریاست فدراسیون از ۶۵ به ۷۰ نیز گفت: در این خصوص نظری نمی‌توانم بدهم و این نقطه نظر دوستان است و قرار نیست که اگر کسی صحبت کرد، مورد تأیید قرار بگیرد. همین الان می‌توانم بگویم سن را ۱۵ سال قرار دهید، اما آیا این مورد موافقت قرار خواهد گرفت. این نظر دوستان است و مطمئنا در این خصوص نیز در جلسات بعدی صحبت خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که در روزهای قبل صحبت‌های مشکوکی در خصوص ارتباط رئیس فدراسیون و روسای هیات‌ها به وجود آمده است، گفت: مورد مشکوکی وجود ندارد و این بحث ارتباط رئیس فدراسیون و روسای هیات‌ها یک امر عادی و خارج از عرف نیست و کسی نمی‌تواند به این مسئله خرده بگیرد.

اسدی در پاسخ به این سئوال که آیا صحت دارد که قرار بوده وزیر هم در این جلسه حضور پیدا کند، گفت: من از این مسئله بی‌اطلاع هستم و از حضور وزیر خبری ندارم.

وی در خصوص اینکه در دوره قبل از طرف برخی به روسا هدیه داده شده است و آیا این اتفاق در این دوره هم خواهد افتاد، گفت: من تجربه چنین موردی را نداشته‌ام و آن را از شما می‌شنوم و اگر می‌خواهید در خصوص این مسئله اطلاعات دقیق پیدا کنید، با دوستانی صحبت کنید که تجربه بالایی در این کار دارند.

اسدی در پاسخ به این سئوال که مسئولان عربستانی اعلام کردند در ایران بازی نخواهند کرد، افزود: هر کسی نظری می‌دهد و من مسئول نظرات آنها نیستم؛ اما ما منتظر جواب AFC خواهیم بود و AFC در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد، اما اعتقاد دارم ما باید صبور باشیم، عقلانی برخورد کنیم و هر کسی که هر صحبتی را می‌کند، فورا جواب او را ندهیم و اجازه دهیم تا مسئولان با آرامش تصمیمات نهایی را اتخاذ کرده و جواب این موضوع را بدهند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان و در خصوص بحث دوشغله‌ها در فدراسیون فوتبال نیز گفت: در این مورد قوانین کاملا موجود است و به طور شفاف ابلاغ شده است و ما هم موظفیم طبق قانون عمل کنیم.

^

کد خبر: 1655

تاریخ خبر: