در جلسه مجمع سالیانه ورزش همگانی لرستان مطرح شد؛

خرم آباد - مجمع سالیانه ورزش همگانی لرستان برگزار شد و در آن خبر از معرفی استاندار لرستان به عنوان سفیر ورزش این استان خبر داده شد.

معرفی استاندار لرستان به عنوان سفیر ورزش

به گزارش جهادی نیوز ؛

مجمع سالیانه ورزش همگانی استان لرستان ظهر چهارشنبه با حضور علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و مدیرکل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد.

سامان احمدی نایب رئیس هئیت ورزش های همگانی لرستان در این جلسه به ارائه گزارش عملکرد این هیئت ورزشی پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون هیئت ورزش های همگانی لرستان بسیار فعال بوده و همایش های پیاده روی عمومی  و دوچرخه سواری متعددی در مناسبت های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس و هفته بسیج برگزار کرده است.

وی به برگزاری کلاس های آموزشی متعدد توسط این هیئت ورزشی اشاره کرد و افزود: کلاس های آموزشی در رشته های ایروبیک درجه سه، آمادگی جسمانی درجه سه، ورزش صبحگاهی و برای تونیک توسط هیئت ورزش های همگانی استان برگزار شده است.

نایب رئیس هیئت ورزش های همگانی لرستان با اشاره به اینکه حدود هزار نفر در کلاس های آموزشی برگزار شده توسط این هیئت ورزشی از ابتدای سال شرکت کرده اند، ادامه داد: همچنین هیئت ورزش های همگانی لرستان مسابقات استانی متعددی از جمله آمادگی مسابقات آمادگی جسمانی برگزار کرده است.

تیمور احمدی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان نیز در این جلسه اظهار داشت: طی ۹ ماه گذشته تنها ۲۰ میلیون تومان بودجه به این هیئت ورزشی داده شده که با توجه به اینکه این ورزش های همگانی ۵۷ رشته زیر مجموعه دارند این مبلغ برای توسعه و گسترش این ورزش محدود است.

وی به سایر مشکلات این هیئت ورزشی اشاره کرد و بیان داشت: اهم مشکلات هیئت ورزش های همگانی لرستان در صدور احکام، منابع مالی و تجهیزات اداری و ورزشی است.

علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد بسیار خوب هیئت ورزش های همگانی لرستان، اظهار داشت: تیمور احمدی را به عنوان مشاور عالی فدراسیون ورزش های همگانی منصوب می کنیم.

وی با بیان اینکه امروز استاندار لرستان را به عنوان سفیر ورزش لرستان معرفی خواهیم کرد، عنوان کرد: مشکلات صدور کارت ها را پیگیری کرده و با خاطیان در این زمینه برخورد می کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ضمن قول کمک در زمینه توسعه ورزش ها همگانی ادامه داد: ۱۰ میلیون تومان سرانه ورزشی و ۱۰ میلیون تومان هزینه خرید وسایل ورزشی به هیئت ورزش های همگانی لرستان کمک می کنیم.

^

کد خبر: 1657

تاریخ خبر: