مسئول بسیج ورزشکاران استان البرز:

کرج - مسئول بسیج ورزشکاران استان البرز گفت: بر اساس توافق صورت گرفته در ماه گذشته شهرداری کرج مسئولیت برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان البرز را برعهده گرفت.

شهرداری کرج بانی برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار البرز شد

به گزارش جهادی نیوز ؛

مرتضی هاشمی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: از ابتدای امسال بسیج ورزشکاران البرز با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار را در دستور کارخود قرار داد.

وی افزود: در این خصوص همکاران ما در این واحد در یک همکاری مشترک با هیئت های ورزشی و شهرستان های استان البرز اقدام به شناسایی ورزشکاران شهید کردند.

هاشمی تصریح کرد: اطلاعات کسب شده پس از بررسی و پایش در اختیار معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج قرار گرفته است و قرار است این یادواره با محوریت این معاونت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان والبرز به شکل شایسته ای به انجام برسد.

وی با خودداری از اعلام زمان برگزاری این یادواره گفت: کارهای مرتبط با استخراج اسامی شهدای ورزشکار انجام شده است و دوستان ما در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در حال فراهم کردن مقدمات برگزاری مراسم هستند.

مسئول بسیج ورزشکاران استان البرز با بیان اینکه در سال های گذشته شهرستان کرج تجربه برگزاری چنین یادواره ای را داشته است گفت: تلاش ما در برگزاری یادواره استانی این است که نامی از ورزشکاران شهید از قلم نیفتد و مراسمی در شان و جایگاه این شهدای والا مقام برگزار کنیم.

هاشمی در پایان افزود: برگزاری این یادواره می تواند عاملی موثربرای آشنایی نسل جوان و ورزشکار با کسانی باشد که هم در میدان ورزش و هم در عرصه دفاع از عزت وسربلندی ایران اسلامی الگو و پیشتاز بوده اند.

^

کد خبر: 1661

تاریخ خبر: