سرپرست فدراسیون کاراته:

به زودی نشست کارشناسی تشکیل سازمان تیم های ملی برگزار خواهد شد تا در خصوص تعیین سرمربیان تیم های ملی تصمیم گیری به این سازمان واگذار شود.

سازمان تیم های ملی تشکیل می شود/ سلمیانی سرپرست فنی است

به گزارش جهادی نیوز ؛

سید حسن طباطبایی، سرپرست فدراسیون کاراته، گفت: قرار است با برنامه هایی که داریم همه چیز قانونمند و طبق یک روال مشخص باشد. شورای فنی تشکیل و ضوابط و شرایط مربیانی تیم های ملی را تدوین خواهند کرد. 

طباطبایی افزود: نباید سلیقه ای عمل کنیم ، انتخاب مربیان تیم های ملی باید بر اساس شایسته سالاری صورت بگیرد و در صورت رسیدن به هدف از این پس کادر فنی تیم های ملی در همه رده های سنی بر اساس همین ضوابط انتخاب شوند که همین موضوع باعث از بین رفتن حواشی مربوط به آن خواهد شد. 

وی در مورد انتخاب سلیمانی برای اعزام به پاریس اظهار داشت: علیرضا سلیمانی به عنوان سرپرست فنی، تیم اعزامی به فرانسه را همراهی می کند و پس از آن با تشکیل شورای فنی و فراهم آوردن مقدمات شروع به کار سازمان تیم های ملی، طی یکی - دو ماه آینده کادر فنی تیم های ملی انتخاب و معرفی خواهند شد. 

سرپرست فدراسیون کاراته در مورد آغاز سوپر لیگ هم گفت: اینکه گفته می شد ما تصمیم به برگزاری مسابقات نداریم ، سخنی خلاف واقع بود. ما در تلاش بودیم تا این رقابتها را آغاز کنیم و مقدمات هم فراهم بود که تنها به دلیل شرایط آب و هوایی تهران یک هفته به تاخیر افتاد.

طباطبایی در مورد کناره گیری چهار تیم از مسابقات لیگ به مهر گفت: تلاش زیادی داشتیم تا این تیم ها در لیگ بمانند ولی دو تیم نتوانستند در  مسابقات حضور داشته باشند و دو تیم هم مرخصی گرفتند که به امید خدا از هفته دوم وارد لیگ خواهند شد. 

وی در پایان عنوان کرد که برنامه های سازمان لیگ برای برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات تا قبل از پایان سال است.

^

کد خبر: 1757

تاریخ خبر: