در گفتگو با مهر عنوان شد:

مدیر مجموعه‌های اسکی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تاکید کرد که پیست دیزین از هر نظر آماده برگزاری مسابقات حتی در سطح بین‎المللی است و لغو اخیر مسابقات مربوط به شرایط این پیست نمی‎شود.

آمادگی پیست دیزین برای میزبانی مسابقات/دلیل لغو مسابقات ما نیستیم

به گزارش جهادی نیوز ؛

رضا دوستی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه پیست بین المللی دیزین که مدتی است به طور رسمی بازگشایی شده از وضعیت خوبی برخوردار است، اظهارداشت: با توجه به اینکه راه دیزین به شمشک هم باز شده هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و از هر نظر اوضاع دیزین خوب است. 

وی در مورد لغو مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان و اسنوبورد که قرار بود در پیست دیزین برگزار شود، تصریح کرد: پیست هیچ مشکلی ندارد که منجر به لغو مسابقات شده باشد. این دو رویداد هر یک به دلایلی و با صلاحدید فدراسیون جهانی برگزار نشد وگرنه از جانب مشکلی وجود نداشت که منجر به لغو مسابقات شده باشد. پیست دیزین در شرایطی به سر می برد که آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات حتی در سطح بین المللی را دارد.

مدیر مجموعه های اسکی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این رابطه ادامه داد: حتی طبق اعلام فدراسیون اسکی و به احتمال زیاد بهمن ماه پیست دیزین میزبان مسابقات آلپاین خواهد بود. پیست دیزین به طور کامل در خدمت فدراسیون اسکی است. البته پیست دیزین توسط سرمایه گذار خاص خود اداره می شود اما روی آن نظارت کامل داریم.

دوستی همچنین در بخشی از این گفتگو در مورد تعرفه بلیت پیست دیزین و اینکه قیمت تعیین شده بالاست، گفت: تعرفه های اعلام شده با نظارت سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده نهایی و اعلام می شود.این تعرفه برای امسال بدون مالیات بر ارزش افزوده 90 هزار تومان اعلام شد که البته با لحاظ شدن مالیات بر ارزش افزوده به 100 هزار تومان هم می رسید البته این مبالغ خیلی مورد رضایت شرکت بهره بردار نبود و به همین دلیل این مبلغ برای روزهای غیرتعطیل تا حدود 75 هزار تومان و برای روزهای تعطیل تا 85 تا 90 هزار تومان کاهش داده شده است. 

وی خاطرنشان کرد: البته این را بگویم که هستند پیست های خصوصی که ورودیه آنها تا 110 هزار تومان هم می رسد با این حال به منظور جلب رضایت اسکی بازان علاقمند به حضور در پیست دیزین و افرایش آنها تعرفه های تعیین شده را کاهش دادیم. 

^

کد خبر: 1760

تاریخ خبر: