رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان:

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان ۲۷ دی ماه را آخرین مهلت ثبت نام برای نفرات راه‌یافته به فینال مسابقات آزاد اعلام کرد.

مسابقات آزاد در حکم پشتوانه‌سازی برای پاراآسیایی اندونزی است

به گزارش جهادی نیوز ؛

رقیه الله کرمی در این خصوص به سایت فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: مرحله پنجم یا فینال مسابقات آزاد به صورت دعوتی است و افرادی که حائز شرایط بودند به این مرحله دعوت شده اند و اسامی این افراد به هیات های استانی اعلام شده است.

وی افزود: برای هر رشته رکورد مشخصی وجود دارد، اما برای نفرات منتخب فینال، سعی کردیم بدون توجه به رکوردها و بر اساس روند پیشرفت ورزشکاران از آنها دعوت کنیم و نفراتی برای فینال مشخص شدند که طی این چهار مرحله، رکوردهای آنها روند صعودی داشت.

رئیس انجمن تیراندازی خاطر نشان کرد: در نظر داریم شرایط مسابقات فینال از نظر کنترل تجهیزات، کلاسبندی و سایر موارد، همانند مسابقات بین المللی باشد تا ورزشکاران با شرایط حاکم بر این رقابتها آشنا شوند. ضمن اینکه فینال در دو مرحله مقدماتی و اصلی برگزار می شود و همه چیز طبق قوانین بین المللی پیش خواهد رفت.

وی گفت: در اردوهای اخیر تیم ملی از نفراتی که رکوردهای خوبی در مسابقات آزاد داشتند دعوت کردیم تا در کنار ملی پوشان تمرین کنند. البته انتخاب این افراد زیر نظر کمیته فنی انجمن صورت گرفته و صرفا برای آشنایی آنها با شرایط تمرینی تیم ملی و کسب آمادگی های لازم است.

الله کرمی در ادامه افزود: در حال حاضر هدف کوتاه مدت ما مسابقات پارالمپیک است و پس از آن به ترتیب مسابقات قهرمانی جهان و مسابقات پاراآسیایی اندونزی را پیش رو داریم. به همین منظور علاوه بر نفراتی که در تیم ملی حضور دارند، باید پشتوانه سازی خوبی برای این دو رویداد انجام شود. نفرات برتر مسابقات آزاد که حائز شرایط مورد نظر کادر فنی باشند، می توانند پشتوانه خوبی برای تیم ملی و مسابقات پیش رو محسوب شوند.

رئیس انجمن تیراندازی در پایان گفت: در مسابقات فینال سومین دوره رقابتهای آزاد تیراندازی، نمایندگان ۱۳ استان حضور خواهند داشت و تاریخ دقیق برگزاری رقابتها پس از اتمام فرصت ثبت نام اعلام می شود.

^

کد خبر: 1770

تاریخ خبر: