سرپرست تيم فوتبال كاسپين قزوين:

قزوین- سرپرست تیم كاسپین قزوین گفت: تیم فوتبال كاسپین قزوین در هفته سوم دور برگشت فردا برابر تیم هف سمنان به میدان می‌رود.

تیم فوتبال كاسپین قزوین به مصاف تیم هف سمنان می‌رود

به گزارش جهادی نیوز ؛

علی عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ادامه رقابت‌های فوتبال دسته دو كشور و دربازی‌های هفته سیزدهم تیم كاسپین قزوین در بازی خانگی از ساعت ١٤ در ورزشگاه سردار آزادگان با تیم هف سمنان مصاف می‌کند.

وی افزود: تیم کاسپین در بازی هفته چهارم برابر این تیم سمنانی به‌تساوی بدون گل رسیده و با تغییرات جدید به مصاف این تیم می‌رود.

سرپرست تیم كاسپین قزوین بابیان اینكه كاسپین در میانه جدول قرار دارد افزود: این دیدار بین كاسپین رده هفتمی و هف رده ششمی است و کاسپین با برد برابر هف می‌تواند با یک پله صعود در مکان کنونی این تیم سمنانی بایستد.

عسگری خاطرنشان كرد: تیم كاسپین برای این بازی سروش ناصری مدافع تیم پاس همدان را به خدمت گرفته است و مهابادی که هفته گذشته به کادر فنی اضافه‌شده بود رفت تا رضا مطلبی از مربیان بومی با نظر هیئت‌مدیره برای تقویت کادر فنی تیم فوتبال کاسپین به این تیم ملحق شد.

سرپرست تیم كاسپین یادآور شد: تیم كاسپین هم‌اکنون با کسب ۲ پیروزی، ۷ تساوی و ۲ شکست با ۱۳ امتیاز هم‌اکنون در مکان هشتم جدول رده‌بندی گروه خود قرار دارد.

علی عسگری از همشهریان قزوینی خواست تا برای تشویق تیم کاسپین به ورزشگاه سردار آزادگان بیایند.

تیم فوتبال کاسپین قزوین در بازی هفته گذشته خود برابر تیم شهدای جویبار در مازندران به‌تساوی بدون گل دست‌یافته بود.

^

کد خبر: 1774

تاریخ خبر: