رئیس هیئت کبدی ملایر خبر داد:

همدان - رئیس هیئت کبدی ملایر گفت: دو بانوی کبدی کار ملایری با تصمیم کادر فنی تیم ملی کبدی ایران به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

۲ بانوی کبدی کار ملایری به اردوی تیم ملی دعوت شدند

به گزارش جهادی نیوز ؛

رضا پیر حیاتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دعوت کبدی کاران ملایری به اردوی تیم ملی اظهار داشت: زهرا توفیق و رابعه غفاری ۲ بانوی کبدی کار ملایری از سوی فدراسیون کبدی برای شرکت در اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند.

وی افزود: این اردو اواخر بهمن‌ماه در مشهد برگزار خواهد شد و این دو قهرمان ملایری در رده جوانان در این اردو حضور می یابند.

رئیس هیئت کبدی ملایر بابیان اینکه بانوان ملایر پرچم‌دار کبدی در استان همدان هستند، گفت: تیم بانوان کبدی ملایر قوی‌ترین تیم در استان همدان است و بیشترین پیشینه و مقام‌ها را دارد.

پیر حیاتی عنوان کرد: حضور بانوان کبدی کار ملایری در تیم‌های کشوری و اعزام به مسابقات گویای این واقعیت است و شش بانوی کبدی کار ملایری نیز در تیم ملی کشورمان حضور دارند.

رئیس هیئت کبدی ملایر با اشاره به وجود مربیان توانمند کبدی در ملایر بیان کرد: شهرزاد فارسی مربی درجه‌دو کبدی ملایر در بخش بزرگ‌سالان و راحله و مرضیه غفاری مربیان درجه سه کبدی در بخش جوانان و نوجوانان در ملایر فعالیت می‌کنند.

وی عنوان کرد: اقبال بانوان ملایری به رشته کبدی بسیار گسترده است.

^

کد خبر: 1779

تاریخ خبر: