در گفتگو با مهر مطرح شد:

شیراز – دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری فارس گفت: از میان ۱۵ نفر برگزیده برای حضور در سبد ائتلاف اصولگرایان ۱۰ نفر در این مرحله انتخاب شدند.

۱۰ نفر در سبد نامزدهای ائتلاف اصولگرایان شیراز قرار دارند

به گزارش جهادی نیوز ؛

ابراهیم شعرا در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای رسیدن به یک لیست مناسب اصولگرایی در فارس انجام شده است، افزود: ۱۵ نفر برای حضور در سبد اصولگرایان برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شهرستان شیراز مد نظر قرار گرفته بودند.

وی ادامه داد: با انجام مصاحبه و تحقیقات گسترده در این مرحله ۵ نفر از این لیست جدا شدند و امروز ۱۰ نفر در سبد ائتلاف اصولگرایان شیراز قرار دارند.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری فارس با اشاره به اینکه گفتگو و مشخص شدن معیارها برای رسیدن به یک لیست چهار نفر در حال انجام است، گفت: بعد از تائید صلاحیت های نهایی آخرین لیست جبهه ائتلاف اصولگرایان فارس نیز معرفی می شود.

شعرا تاکید کرد: در حال حاضر نمایندگان شیراز نیز در این لیست ۱۰ نفره قرار دارند که به طور حتم از میان این ۱۰ نفر افراد متعهد و دارای رای انتخاب خواهند شد.

وی یادآور شد: تعهد، تخصص و... از مهمترین خصوصیت هایی است که باید نامزدهای اصولگرا داشته باشند زیرا مردم به لیست اصولگرایان اعتماد می کنند.

^

کد خبر: 1798

تاریخ خبر: