کاشانی:

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه باشگاه برای جذب یک دروازه‌بان اقدامات لازم را انجام داده است، گفت: هواداران نگران نباشند. زیرا اگر لازم باشد، خودم دروازه‌بان پرسپولیس می‌‌شوم.

لازم باشد خودم دروازه‌بان پرسپولیس می‌شوم!

به گزارش افق رامهرمز ؛ جعفر کاشانی در رابطه جلسه مسئولان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با مسئولان شهرداری برای واگذاری دو ورزشگاه امام رضا و شهید کاظمی به این دو باشگاه گفت: جلسه خوبی را با مسئولان شهرداری را پشت سر گذاشتیم و اقدامات لازم برای واگذاری انجام شده است. اما جلسات دیگری را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف واگذاری این دو ورزشگاه تا دهه فجر مشخص شود.

وی در رابطه با نگرانی هواداران مبنی بر عدم جذب یک دروازه‌بان افزود: هواداران نگرن نباشند. زیرا باشگاه اقدامات لازم را برای جذب یک دروازه‌بان خوب انجام داده است. اگر هم لازم باشد خودم دروازه‌بان پرسپولیس می‌شوم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه گفته می‌شود به خاطر جذب یک دروازه‌بان خارجی نام مایکل اومانیا از لیست خارج خواهد شد، تصریح کرد: من در این رابطه اطلاع چندانی ندارم. در رابطه با جذب یک بازیکن علی‌اکبر طاهری اقدامات لازم را برای جذب بازیکن انجام می‌دهد.


کد خبر: 1991

تاریخ خبر: