با حضور ۲۰ ورزشکار؛

کرج - رییس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان البرز از حضور تیم ۲۰ نفره منتخب این استان در مسابقات کشوری پرورش اندام خبرداد.

تیم پرورش اندام استان البرز عازم مسابقات کشوری می‌شود

به گزارش جهادی نیوز ؛

حمید حیدر خانی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: رقابت های انتخابی استان البرز جمعه گذشته در سالن انقلاب اسلامی کرج برگزار شد و نفرات برتر در بخش پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک جهت تشکیل تیم استان معرفی شدند.

وی افزود: مسابقات قهرمانی کشور جمعه هفته جاری در شهر ساری برگزار می شود و بر اساس اعلام فدراسیون کشور هر استان می تواند حداکثر با ۲۰ ورزشکار در این مسابقات حاضر شود.

حیدرخانی با ابراز خرسندی از کیفیت فنی مسابقات برگزار شده استان گفت: با توجه به انتخابی بودن این رویداد بهترین های البرز از باشگاه های مختلف حضور داشتند.

وی تصریح کرد: با توجه به آمادگی نفرات البرز و شرایط خوب بدنی آنها امیدوارم یکی از سکوهای برتر رقابت های کشوری به البرز اختصاص پیدا کند.

رییس هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان البرز با بیان اینکه در جلسه روز سه شنبه کمیته فنی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات ساری مشخص می شود گفت: نفراتی به مسابقات کشور اعزام می شوند که شانس بالایی برای مدال آوری داشته باشند  و امیدوارم در نهایت همچون سال های قبل یکی از ۳ تیم برتر رقابت ها لقب بگیریم.

وی در پایان به برگزاری کلاس مربیگری درجه مربیگری پرورش اندام در کرج اشاره کرد و گفت: این کلاس از ابتدای هفته در مجموعه شهید کیانپور کرج در حال برگزاری است و ۷۰ مربی استان در آن حضور دارند.

^

کد خبر: 2181

تاریخ خبر: